Найбільш простим в реалізації проектом залишається одноповерховий будинок, тому до нього залучено так багато уваги покупців. У той же час ця конструкція має цілу низку особливостей, без урахування які можна отримати зовсім не те, до чого прагнув замовник.

Одноповерхові будинки від будівельної компанії https://m2corp.com.ua/services/proektirovanie-odnoetazhnyih-domov/ відрізняються глибокою обробкою, що стане важливою перевагою для клієнта. Вам лише потрібно повідомити наших фахівців про своє рішення. Ми завжди готові підігнати обраний проект під зазначені вами вимоги.

Що являє собою одноповерховий будинок?

Володіючи однаковою житловою площею, одноповерховий будинок буде мати потребу в більш великому фундаменті. У той же час двоповерхові будівлі встановлюють високі вимоги до міцності несучої основи, тому вибираючи більш високу конструкцію не слід очікувати, що це скоротить витрати на закладку підстави.

Чим ширший буде внутрішній простір, тим вище ясніше потреба в додаткових коридорах і холах. Зведення одноповерхового будинку передбачає використання великої ділянки, на якому будуть проводитися будівельні роботи. Дана вимога стає особливо очевидним в тому випадку, коли за проектом заплановано також будівництво гаража.

Одноповерхові будинки потребують якісного утеплення. Особливу увагу приділяють покрівлі, яка повинна отримати відповідну теплоізоляцію. Її розміри припускають використання міцної кроквяної системи, яка зможе розподілити навантаження. Одноповерховий будинок в майбутньому можна доповнити мансардою або передбачити її на етапі проектування, щоб додатково збільшити вільний простір.

Замовнику лише залишається визначитися з тим, як саме буде відбуватися будівництво будинку. Найкраще довірити його компанії, яка має багаторічний досвід і зуміє врахувати всі побажання клієнта. У цьому випадку вдасться:

  1. отримати гарантії якості;
  2. заощадити власний час і зусилля;
  3. налагодити злагоджену роботу будівельників на об’єкті;
  4. заощадити на закупівлю матеріалів.

Багато хто вважає, що при будівництві одноповерхового будинку краще особисто перебувати на ділянці. Але, не знаючи про нюанси будівельного процесу, буде складно контролювати його якість. Краще доручити такі завдання професіоналам, які завжди на зв’язку і зможуть проконсультувати клієнта про те, як просуваються роботи.