Люки під плитку – можливість сховати елементи комунікацій. Люк під плитку натискний металевий для ідеального ремонту.

Сучасний ремонт має на увазі, що всі комунікаційні елементи не будуть видні. Для цього застосовують люки під плитку, які вибирають і замовляють за розмірами і під колір декоративних матеріалів, які покладені в ванній або туалеті, покриттів стін і стель. Такий ревізійний елемент (детальніше про Ревизионные люки под плитку – за посиланням) виготовляється з металу, найдешевші варіанти – з пластика.

Конструкція

Сантехнічний люк складається з декількох елементів:

  1. рама металева;
  2. засувка;
  3. лист гіпсоволокна (водостійкий);
  4. алюмінієва петля (посилена).

Люк під плитку називається «натискним», тому що відкривається він при натисканні певного місця в центрі конструкції. При цьому відкривається магнітний замок і дверцята виходить з рами.

Зручність і невидимість

Якщо прагнете до ідеального ремонту, обов’язково встановіть всюди, де необхідно, люки-невидимки під плитку. Ці елементи бувають настінні.

Ревізійні люки на стелі дозволяють отримати доступ до певних елементів вентиляційної системи. Під ними знаходяться різні прилади вентиляції, які час від часу потрібно перевіряти.

Встановлені в стінах туалету або ванній сантехнічні люки закривають вентилі і лічильники. Це важливо для збереження їх від дітей, які просто не зможуть до них дістатися. Підлогові конструкції закривають комунікації теплої підлоги, до яких доступ повинні мати тільки знаючі люди.

Конструкція петель такого елемента виконана таким способом, що витримує вагу не тільки дверцята, але і плитки, яка вибирається для декорування приміщення. При ремонті не повинно бути ніяких зазорів, елемент повинен бути по-справжньому невидимим. Зазвичай при установці застосовують герметик, який підбирають за кольором. Дверцята ревізійного люка повинна після установки в стіну, стелю або підлогу відкриватися легко.

Переваги покупки ревізійних люків в ППК«Практика»

При ремонту розплануйте, куди будуть встановлені невидимі люки. В інтернет-магазин ППК«Практика» варто зателефонувати, щоб отримати консультацію від спеціаліста. У нашому інтернет-магазині можна недорого купити ці конструкції, для постійних і нових клієнтів передбачена система знижок.

Переваги придбання товару у нас:

  1. багатий асортимент;
  2. можливість оплати різними способами;
  3. приваблива ціна;
  4. отримання безкоштовної консультації.