Останнім часом, популярність мікрокредитування просто вражає, адже взяти терміново гроші онлайн, без додаткових довідок, набагато простіше і зручніше, ніж бігати банками і отримувати відмови. В топі видачі пошукової системи можна визначити не менше 20-30 мікрофінансових організацій, які видають кошти швидко, без додаткових перевірок і з будь-якої кредитної історією.

Але чи означає це, що все буде так гладко безхмарно і вигідно, як каже реклама? Звичайно ж ні. Якщо вже доводиться брати позику онлайн, то до вибору мікрофінансової компанії варто поставитися уважно, щоб потім не зіткнутися з додатковими труднощами і неприємностями. Дізнатись детальніше про кредит под залог недвижимости без подтверждения доходов можна за посиланням.

Беремо вигідні позики ОНЛАЙН – ЯК ВИБРАТИ МФО ПРАВИЛЬНО

Оскільки на ринку мікрофінансування постійно з’являються нові компанії, готові дати гроші у борг, явно, вони займуться своїм просуванням дуже активно. Кожна молода мікрофінансових компанія намагається показати себе виключно в кращому світлі, щоб привернути до себе увагу споживачів і стати гідним конкурентом на ринку. Саме через це, люди вибирають перший кращий варіант, не читають всіх умови кредитування, а потім стикаються з такими проблемами, які їм навіть в найстрашнішому кошмарі наснитися не могли.

І так, щоб не допускати помилок більшості позичальників, знайти дійсно простий, вигідний і прозорий онлайн кредит – наприклад, МіГ Кредит Астана, вибирати мікрофінансову компанію варто за таким принципом:

  • необхідно вивчити реальну процентну ставку декількох компаній, вибравши серед всього найвигіднішу;
  • варто уважно вивчити принцип роботи МФО, подивитися, чи є у нього ліцензія, чи всі дії потрапляють в рамки правового поля;
  • варто подивитися, що чекає клієнта, якщо він не встигне сплатити позику (деякі компанії в такому випадку перерахують відсотки за весь період користування, а є і такі фірми, які будуть штрафувати тільки за фактом прострочення, за кількість днів, які були не сплачені після закінчення терміну договору);
  • подивитися, які штрафні санкції можуть застосовувати до позичальників, чи є в практиці МФО застосування методів стягнення, заборонених законом;
  • уточнити, чи можна продовжити термін дії договору, якщо грошей на повне погашення немає;
  • прочитати відгуки реальних користувачів, які мали, як приємну, так і неприємну практику співпраці з подібними кредитними компаніями.

Звичайно ж, потрібно дивитись, чи пропонує компанія своїм постійним клієнтам знижки по промокодам, чи є програми лояльності, а також грейс-період, що дозволить за кілька днів прострочення не платити підвищених відсотків.