На сьогоднішній день виробники пральних машин випускають велику кількість цього товару на ринок побутової техніки. Але як в цьому розмаїтті визначитися яку пральну машину краще купити?

Потрібно підбирати надійну, якісну техніку, яка буде відповідати всім вимогам і параметрам. Допомога у виборі може надати рейтинг пральних машин 2019, створений за ступенем популярності серед споживачів.

Перед покупкою побутової техніки потрібно дізнатися, якими технічними характеристиками вона володіє. Детальніше про вибір якісної пральної машинки можна смотреть здесь.

Пральні машини по виду завантаження бувають двох видів.

 1. вертикальні
 2. фронтальні

Параметри вибору

Для того щоб вибрати в свій будинок оптимальний варіант побутової техніки, потрібно вивчити їх параметри, характеристики, а також переглянути рейтинг пральних машин за якістю і надійності.

Тип машинки

Існують такі види: автоматичні, напівавтоматичні, ультразвукові. На даний момент найбільш затребуваним типом можна вважати автоматичні моделі, які є зручними, надійними в експлуатації. Також вони діляться на тип завантаження: фронтальний і вертикальний.

Габарити

Щоб підібрати техніку під певний вид приміщення, потрібно враховувати її габарити. Для маленького простору ванної кімнати найкраще використовувати компактні моделі з вертикальним завантаженням білизни.

Глибина бака

Чим більше глибина бака машинці, тим більша кількість білизни в неї можна завантажити. Наприклад, в фронтальному типі при глибині бака 44-45см можна вмістити 5-6кг білизни, а при 60-65см – увійде 7-9кг. Зустрічаються також моделі з додатковим баком для води, який кріпиться збоку.

Спосіб управління

Управління в пральній машині буває електронним і механічним. Перший спосіб додано більше режимів, які можна змінювати на свій розсуд за допомогою кнопок, а при механічному способі регулювання здійснюється поворотом ручки перемикача.

Клас енергоспоживання

Виробники при випробуванні побутової техніки вимірюють кількість споживання електроенергії і позначають його відповідними значками:

 • A ++ – <0,15;
 • A + – 0,15-0,17;
 • A – 0,17-0,19;
 • B – 0,19-0,23;
 • С – 0,23-0,27;
 • D – 0,27-0,31;
 • E – 0,31-0,35;
 • F – 0,35-0,39;
 • G -> 0,39.

Рівень споживання води

В середньому споживання води на один етап прання виходить близько 40-70 літрів. Якщо був помічений більша витрата води, тоді можливі якісь неполадки в роботі цієї техніки або неправильна її експлуатація.

Клас ефективності прання

За цими параметрами існує такий поділ: А, В, С, D, E, F і G, при цьому що «А» найвищий, а G – найгірший тип прання.