Вигрібні ями – це накопичувальні елементи, які можуть мати як громадський так і приватний характер, але при цьому їх об’єднує необхідність регулярного спорожнення. Саме про спеціалізованому обладнанні даного призначення йтиметься далі в статті. Щоб тематика про фекальних насосах була максимально відкритою, в блоках про пристрій будуть розкриті питання про принцип роботи девайса, його різновидах, а також критерії його придбання.

Що являє собою фекальний насос? Принцип його роботи

Облаштування каналізації на заміській території – це одна з умов комфортного життя, яке має масу нюансів. Щоб втілити в реальність самі мудрі ідеї з розташуванням кухні або санвузла багато господарів вдаються до обладнання примусової каналізації, що функціонує за рахунок фекальних насосів. Така стічна система не вимагає обліку ухилів і інших нюансів, пов’язаних з розміткою і розміщенням вигрібної ями, адже таке обладнання здатне виконувати відкачку стоків в будь-яких умовах. Фекальні насоси на nasos-od.com.ua представлені в різних моделях, які відрізняються не тільки виробником, конструкцією, а й потужністю. Залежно від сили дії прилади здатні відкачувати вигрібні ями як горизонтального, так і вертикального планування, головне щоб система була доповнена заземленням і захисними формами УЗО.

Зовні фекальний насос для вигрібних ям нагадує звичайний зливний бачок, що дозволяє розміщувати його в санвузлі будь-якого планування, не використовуючи декоративні елементи. Однак конструкція приладу набагато складніше ніж у інших насосних станціях. Його складовими частинами є: статор і ротор, знімний патрубок, робоче колесо, вал, корпус, а також камера для масла. Варто сказати, що і принцип дії у таких установок досить простий: працюючи від електромережі девайс відкачує відходи разом з твердими частинами, які в процесі подрібнюються і виходять по трубах, через патрубок апарату, а далі в каналізацію. Цей процес безпосередньо залежить від різновиду обладнання. Сподіваємося, що наша стаття вам сподобалася і ви дізналися щось нове.