Дуже часто при покупці квартири люди вибирають максимально доступну для себе площу. Особливо це актуально, якщо мова йде про перший житло. Наприклад, купити 3-кімнатну квартиру в будь-якому місті – це можливість, яка виглядає дуже привабливою. Але роблячи ставку на подібні пропозиції, варто пам’ятати про деякі особливості.

Трикімнатна квартира не завжди більша за площею, ніж двокімнатна

Якщо враховувати цей факт, закономірно виникає питання: чому б не взяти двокімнатну квартиру і не зробити з неї трехкомнатную квартиру? Це рішення лише відразу здається вдалим, але далеко не завжди воно реалізується на практиці. Зазвичай повноцінно розділити простір не виходить – це пов’язано з кількістю вікон, розташуванням комунікацій, несучих стін, положенням санвузла та багатьма іншими моментами. І якщо ви всерйоз мають намір робити ставку саме на такий варіант, заздалегідь заручитися допомогою дизайнера інтер’єру, який оцінить нерухомість ще до моменту покупки.

Переваги трикімнатної квартири

Очевидні плюси такого житла – це:

Достатня кількість місця для розміщення всіх членів сім’ї – на великий розмежованою площі легко відвести кожному особистий простір.

Відмінні можливості для втілення дизайнерських задумок. Якщо вам подобається кілька схожих стилів, їх можна застосувати в різних приміщеннях, не порушивши при цьому єдність простору.

Вільна, спокійна атмосфера. Психологами вже давно доведено, що життя на маленькому просторі формує серйозне психологічне напруження між членами сім’ї. Чим більше місця – тим краще відносини між родичами.

До речі, вас може зацікавити жилье под Киевом в ЖК Чайка, детальніше про яке ви можете дізнатися на сайті chayka.org.ua вже зараз.

Моменти, до яких потрібно бути готовим

Якщо ви робите ставку на «трійку», враховуйте і мінуси. Таке житло набувають на довгу перспективу. Якщо ви захочете його продати, зробити це швидко не вийде. Ліквідність трикімнатної нерухомості досить низька. Так що такі квартири підходять для постійного проживання або подальшої оренди. Здаються вони зазвичай по кімнатах – і до цього теж треба бути готовим. Контролювати кілька постояльців складніше, ніж одного або двох.

І останній момент – це високі комунальні платежі, які теж залежать від площі.

Якщо перераховані мінуси вас не лякають і ви хочете придбати просторе, комфортне житло, трикімнатна квартира стане ідеальним вибором для сім’ї з двох-шести чоловік.