Ванна кімната – це частина будинку, де людина проводить стільки ж часу, як і на кухні.

Тепер це не просто місце, де можна прийняти душ, але і важлива складова житлового інтер’єру, адже навіть тут повинен бути максимальний комфорт. Для його створення часто купують спеціальні меблі, серед яких почесне місце займає тумба.

Як правильно підібрати її для ванної кімнати?

Вона може служити як простий підставкою під раковину, так і додатково виконувати функції шафи, маючи продумані виїзні кошика під білизну для прання. Корпус виготовляють з ДСП, МДФ або натурального дерева, або їх комбінуванням.

На ринку поширені такі їх види:

  • підлогові – не потребують будь-яких складних маніпуляцій при установці, досить привезти з магазину і поставити в потрібне місце, але вони досить габаритні і можуть зменшити площу, зате дозволяють додати дзеркала в ванну;
  • підвісні – кріпляться до стіни за допомогою кронштейнів, не заважають ногам при переміщенні, а також не потрібно нагинатися, щоб щось дістати.

Найчастіше тумби купують як окремий елемент для ванної кімнати, щоб зберігати в них різні мийні засоби. Але хтось купує в якості підставки під раковину, щоб приховати шланги.

Особливим критерієм при їх виборі є колір, особливо, якщо вона купується для раковини. Звичайно тут не особливо важливий дизайн, але все таки багато хто хоче, щоб меблі добре поєднувалася навіть із забарвленням статі. Популярним кольором вважається класичний білий, що символізує чистоту і до того ж він візуально збільшує простір. Завдяки цій можливості, тумба НЕ буде плямою в декорі ванної кімнати.

Класика чи креатив?

Дизайнери радять, що кожна меблі в будинку повинна викликати емоції позитивного відтінку. Якщо на підлозі і на стінах є велика плитка, то ідеально підійде тумба білого або коричневого забарвлення з великими ящиками як для миючих засобів, так і для білизни. Щоб захистити покупку від вологи, необхідно придивитися до виробів з ДСП. Вони доступні в ціні, вологостійкі і не просочуються водою. У більш дорогих моделях в фасадах присутній поєднання МДФ і натурального дерева, або ж тільки обрізна дошка з благородних порід.

Окремо купувати тумбу саме під раковину не є правильним рішенням. Краще придивитися до комплектів, де вона є, як складова. Комбіновані варіанти, де передбачено наявність не тільки красивою тумби, а й шаф, дзеркала, і ще додатково присутні вішалки під рушники – буде хорошим придбанням, щоб якісно підкреслити зовнішній вигляд ванної кімнати.