Саме форма келиха розкриває всю палітру відтінків того чи іншого сорту. Правильний обсяг чаші, ширина краю келиха гарантують, що аромат вина буде потрібної інтенсивності, і ви зможете вловити в ньому ключові сортові особливості, а значить, оціните його по достоїнству і отримаєте максимум вражень.

Як це працює?

Ми вловлюємо ароматичні речовини вина, коли вони починають випаровуватися з його поверхні і підніматися до верхньої частини чаші. Найлегші аромати (квіткові і фруктові) концентруються у верхній частині келиха. У середній частині – мінеральні, земляні та рослинні. А найважчі аромати (нотки дерева, шкіри, а також спіртуозность тони) зосереджені у поверхні.

Край келиха як би регулює і направляє вино до певної зоні мови.

Типи келихів

Універсальні келихи для будинку

Необхідний мінімум для всіх типів вин: червоного, білого або ігристого. Те що потрібно для вин на кожен день, зрозумілих і простих.

Такий келих також підкреслить легкість і витонченість рожевих вин з сортів Гренаш, сенсо, сира, піно нуар.

Келих для білого вина по-справжньому універсальний і виручить навіть в поїздці за місто. Міцне скло відмінно впорається з будь-транспортуванням.

Просунутим винолюбам, для яких назви сортів на етикетці не просто набір букв, варто звернути увагу на наступні келихи в магазине посуды Horeca Market.

Для досвідченого дегустатора буде універсальним келихом для білого. Прекрасно поводиться з легкими білими винами без тривалої витримки.

З ним можна назавжди забути про флюте (келих для ігристого і шампанського), в якому можна оцінити лише гру бульбашок, але не аромат і смак. Келих чудово впорається з будь-«ігристою завданням».

Келихи підійдуть червоних вин з високим рівнем танінів і помірною кислотністю. Така форма келиха вважається універсальною і підходить для щоденного використання.

Келихи для вин Бордо

Незважаючи на свою назву «Бордо», келих створений не тільки для вин з однойменного регіону Франції, де створюють вина з Каберне Совіньон, Каберне Фран і мерло.

Звужений ободок без заокруглень направляє вино на центральну частину мови, де рецептори особливо чутливі до солодкого смаку, що підкреслює фруктовість вина і пом’якшує різкість танинов.

Келихи під бургундський піно нуар, безумовно, підходять і для піно нуар з інших країн, а також для Бароло і Барбареско (з сорту Неббіоло). Такі вина мають дуже інтенсивними, але при цьому тонкими ароматами, а келих допомагає провину як слід розкритися. Широкі чаша і ободок направляють вино ближче до передньої частини мови, акцентуючи увагу на солодощі, компенсуючи таким чином кислотність. За обсягом вони більше келихів «Бордо», що дозволяє вину максимально контактувати з киснем.

Келихи ручної роботи для особливих випадків

Виключне, багатогранне і, звичайно, колекційне вино вимагає особливого поводження. Тримати келихи в руках, обертати і пити з них – особливий вид медитації. Вони дарують неймовірні відчуття завдяки невагомості найтоншого скла, особливої мелодійності звуку при зіткненні келихів і абсолютної кришталево прозорості. На відміну від більшості келихів машинної роботи не мають шва між ніжкою і чашею.

Ручна робота, ексклюзивний дизайн келихів переводить дегустацію в особливий вид мистецтва.

В наші дні кращі майстри-склодуви продовжують створювати келихи вручну, як цього вимагають традиції. Вони зберігають еталонної якості келихів, удосконалюючи форму.