Антикваріат в інтер’єрі в стилі вінтаж

Закінчену картину інтер’єру додадуть декоративні аксесуари і елементи. Вантажний стиль – це, перш за все, гармонійне відповідність меблів та атрибутів. Наступні предмети від SolenessArt відмінно впишуться в інтер’єр вантажного стилю:

 1. старовинні настільні або настінні годинники;
 2. шкатулки;
 3. порцелянові або фаянсові статуетки;
 4. картини в дерев’яних рамах або панно;
 5. сервіз, посуд, чайні / кавові прилади;
 6. свічники;
 7. квіти і рослини;
 8. декоративні вази та настінні тарілки;
 9. кошика, прикрашені вручну;
 10. газетніци;
 11. дзеркало в красивому обрамленні;

Якщо є фантазія і бажання, можна самостійно зробити деякі аксесуари в вінтажному стилі своїми руками з підручних засобів.

Вінтажна шкатулка

Часто непотрібні, використані коробки і банки викидають як непотріб. Однак, їм можна знайти гідне застосування, буквально зліпив унікальну, раритетну річ. Обернувши декоративним папером в тон інтер’єру можна приклеїти вирізані з кольорового паперу квіти і намистини.

Настінна вішалка-панно з склотари

Скляні колби і банки можуть бути використані цікавим чином. На стіні встановлюються дерев’яні елементи у вигляді своєрідного щита. До нього прикріплюються хомути, в які вставляються скляні банки. Замість гачків для легкого одягу вкручують вантажні ручки. Банки замінюють мініатюрні горщики і маленькі коробки, в яких можна зберігати всякі дрібниці.

Ажурний чохол для вази

Потрібно всього-то зв’язати або зшити чохол і пофарбувати його в тон до вінтажному інтер’єру. Слід опрацювати верхній край, видалити непотрібні нитки і надіти на вазу. Чохол в стилі ретро готовий. Ваза набуває потрібний мотив в стилі вінтаж.

Чайна пара в вінтажному стилі

Посуд з простої, магазинної може стати колекційним надбанням в будинку. Знадобиться керамічне або фарфорове блюдце з чашкою білого кольору. Спеціальними фарбами для порцеляни можна нанести плавними, легкими лініями малюнок в ідеї квітки. Відсутність дару художника – не біда. Підійдуть будь-які творчі фантазії та вміння.

Лейка для квітів

Металева лійка, яка припадала пилом в саду, покривається фарбою білого кольору. Квітковий малюнок переноситься на боки за допомогою техніки декупаж. Дуже добре виглядає бузок або волошки на такий лійці. Закріплюється все прозорим лаковим покриттям. Лійку в вінтажному стилі можна використовувати за прямим призначенням або у вигляді вази для зберігання квітів і гербарію.

Сьогодні багатьох приваблює стиль вінтаж, незважаючи на велику різноманітність інших напрямків в оформленні інтер’єру як великого будинку, так і невеликої квартири. Вибравши цей стиль в декорі, можна урізноманітнити інтер’єр, використовуючи необмежену фантазію авторів проекту. Ретро стиль – це не набір старого мотлоху. Це, перш за все, співвідношення колірної гами, форми, пропорційності в розмірах предметів, гармонізація приміщення і атмосфера, наповнена затишком, спокоєм і казковим настроєм.

При дотриманні рекомендацій і загальних правил розстановки предметів меблів і побуту, виборі відповідних оздоблювальних матеріалів і забарвлень, вінтажний стиль в інтер’єрі створює відчуття легкості, елегантності і радісного настрою. Це приємне стан передається знаходяться в такому приміщенні людям. Нижче представлені фотографії інтер’єрів в вінтажному стилі.