На сьогоднішній день навряд чи хтось не знає про сучасні обігрівачі для домашнього та промислового використання. Їх сотні, всі вони мають різний зовнішній вигляд, технічні характеристики і вимоги до експлуатації. З існуючого асортименту особливого визнання домоглися електропанелі для опалення будинку. Вони зарекомендували себе як економічні, безпечні і довговічні пристрої.

В чому відмінність електропанелі від інших обігрівачів

На сьогоднішній день для опалення приміщень використовують масляні, конвекторні, інфрачервоні обігрівачі й керамічні електропанелі – електропанелі.укр/tovaru-flyme. Перші працюють за рахунок прогріву масла всередині сталевого резервуара і віддачі тепла приміщенню, другі ганяють тепле повітря по кімнаті, а треті здатні нагрівати лише предмети, що стоять поруч. Керамічні пристрої працюють за комбінованим методом за рахунок інфрачервоного випромінювання і конвекції. Це сучасні і багатофункціональні прибори, які не схожі на інші в своїй категорії.

Основною відмінністю інфрачервоних електропанелей є їх економічність і площа опалення. При споживаної потужності в 500Вт вони здатні прогріти кімнату площею в 10 кв метрів. Це хороший показник, якого не досягає жоден прилад. Кераміка є прекрасним провідником тепла, тому підйом температури в будинку починається з першої хвилини роботи пристрою.

Важливим фактором також є відмінна функціональність електропанелі – електропанелі.укр, а саме:

  1. Програматор – робота в заданому температурному режимі. Ви можете самостійно скласти графік роботи на добу чи тиждень і бажану температуру пристрою.
  2. Клімат-контроль – стежить за показниками приміщення, самостійно підлаштовує програму обігріву в залежності від мікроклімату в приміщенні. Програма дозволяє економити ресурс енергії і забезпечувати оптимальну температуру повітря.
  3. Захист від дітей – блокування кнопок управління.
  4. Таймер – автоматичне відключення в заданий час.
  5. Шнур з заземленням – захист від перепадів напруги.

Як встановити електропанель для житлового будинку

Серед переваг сучасних електропанелей можна виділити і простоту їх установки. Не потрібно професійних навичок і спеціального інструменту, досить лише кілька отворів в стіні і ваша квартира стане теплою і комфортною. Більшість моделей чіпляються на стіни, але деякі з них можна встановити на підлогу або навіть стелю.

Правильний монтаж електропанелей – гарантує рівномірний розподіл тепла в приміщенні. Існує кілька правил, яких слід дотримуватися:

  1. Вибирайте найхолоднішу стіну для установки, так ви створите теплову завісу і зробите роботу приладу максимально ефективною.
  2. Не встановлюйте обігрівач біля вхідних дверей, інакше все тепло буде виходити за бажані межі.
  3. Дотримуйтесь відстані в 20 см між панелями, підлогою і підвіконням. Це потрібно для того, щоб тепле повітря циркулювало правильно.
  4. Не має сенсу встановлювати пристрій на стелі у високій кімнаті, це нераціонально. В даному випадку ви отримаєте лише інфрачервоне опалення, а все тепле повітря перебуватиме під стелею.
  5. Якщо площа кімнати більше 20 кв метрів, придбайте кілька панелей для обігріву та встановіть їх на протилежні стіни.

ККД сучасних керамічних обігрівачів досягає 93%, що дозволяє значно економити на платі за електроенергію. Якісний прилад окупить витрачені кошти вже через кілька місяців.