До облаштування вітальні підходять відповідально, приділяючи увагу всім складовим, які беруть участь в оформленні інтер’єру. Особливо це стосується меблів.

Вони повинні відповідати ряду вимог, щоб і гостей було на чому прийняти, і в колі сім’ї провести вечір. Крім цього, їх дизайн повинен відповідати стилю оформлення вітальні, відрізнятися багатофункціональністю. Широкий вибір меблів для вітальні і не тільки пропонує меблевий салон mebi.

Дизайн

Інтер’єр сучасних віталень оформлюється в самих різних стилістичних напрямках, починаючи від класики і закінчуючи мінімалізмом, хай-теком. Купуються меблі, які повинні відповідати стилю оформлення. Тільки тоді вони будуть виглядати гармонійно.

Кольорове рішення

В яких кольорах оформлений інтер’єр, безпосередньо залежить від застосованого дизайнерського стилю, так як для кожного з них характерне використання конкретних кольорів, кольорової палітри.

Тому крім відповідності дизайну меблів, їх оббивка повинна гармоніювати з колірним рішенням інтер’єру. Якщо стіни оформлені в пастельних тонах, то оптимальним варіантом вибору стануть світлі меблі.

Для просторих приміщень, оформлених в класичному стилі, підійдуть практично будь-які за кольором меблі.

Функціональність

Виробники наділяють меблі для віталень безліччю додаткових функцій. Завдяки цьому, диван після скоєння нескладних маніпуляцій перетворюється в повноцінне спальне місце.

Вироби для зберігання посуду, інших предметів домашнього вжитку оснащуються висувною полицею, яка може служити в якості письмового столу або прасувальної дошки. Набір диван + 2 крісла можуть продаватися в комплекті з журнальним столиком або без нього, що позначається на кінцевій вартості.

Тумба під телевізор може бути оснащена безліччю додаткових полиць, висувних ящиків, призначених для зберігання аудіо та відео носіїв. Тому, при виборі меблів необхідно враховувати всі ці чинники, тому що чим більше функціональних можливостей, тим вище вартість предметів меблів для вітальні.

Розмір меблів у вітальню

Це ще один із критеріїв вибору меблів у вітальню. Габарити меблів повинні пропорційно співвідноситися з розмірами приміщення.

Громіздкий диван в невеликому за площею приміщенні не тільки відніме масу корисного життєвого простору, але і не буде органічно в ньому виглядати. Це стосується і маленького за розмірами дивану, передбачуване місце розташування якого – велика за розмірами вітальня.