На будівельному ринку серед оздоблювальних матеріалів нещодавно з’явилися композитні алюмінієві панелі. Ця новинка може бути не тільки красивою обробкою для фасадів будинків, але і бути гідним утеплювачем.

Одна така панель виготовляється з пари алюмінієвих листів (кожен лист 0,5 мм завтовшки), а між ними прошарок монолітного поліетилену. До речі, якщо ви хочете замовити АКП за привабливою вартістю, то рекомендуємо перейти за даним посиланням вже зараз.

Кожна панель має захисні шари зі спеціальної плівки та ґрунтовки, а також клею та емалі. Даний матеріал випускається у двох формах: слабогорючий варіант та горючий. Завдяки монолітному поліетилену панелі мають невелику вагу.

Які переваги набувають фасади з такою обробкою? Для початку важлива роль, це надання споруді естетичного вигляду.

Крім того, композитные панели справляються з придушенням шумів набагато краще, ніж подібні суцільні панелі. Те саме можна сказати й про теплопровідність.

Перевагою цієї зовнішньої обробки вважається їхня стійкість до несприятливих погодних умов. Наприклад, навіть штормовий вітер не зірве такої обробки. Також близько 25 років не буде потреби замінити цю обшивку, оскільки початкові естетичні показники зможуть зберегтися.

Виконуючи монтаж композитних панелей з алюмінію, не потрібно багато часу та трудових сил. Також спрощує роботу і те, що вони прості в обробці: розпилювання можливе стандартними ножицями по металу.

Щоб провести монтаж потрібно придбати спеціально виготовлений каркас подібний до того, що застосовують для гіпсокартону при обшивці стін. Виконуючи решетування, до осередків вставляється додатковий утеплювач з метою посилити теплоізоляцію в будівлі.

Коли алюмінієві панелі закріплені заклепками або шурупами фасад набуває стильного, але вентильованого вигляду. Між панелями залишаються шви, які ховають за допомогою поліетиленового шнура, для цього застосовується спеціальний апарат.

Стиль будівлі, а також експлуатаційні характеристики допомогли цим композитним панелям заслужити гарну репутацію.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація. До зустрічі!