Сучасний виробник пропонує кожному покупцеві можливість придбати якісну продукцію для створення ергономічної і стильної ванни. З цієї причини особливу увагу покупців приваблюють термостатичні моделі змішувачів, які використовуються для душа. Таке обладнання дозволяє зберігати певну температуру води при прийомі душа протягом всієї процедури. Застосування сучасних технологій дозволяє захистити користувача від несподіваних змін температури води або напору. З цієї причини, якщо хто-небудь використовує змив під час прийому ванни, то температура води залишиться без змін, що дозволить надалі отримувати насолоду без побоювань про своє здоров’я.

Принцип роботи термостатичного змішувача

Сьогодні замовити змішувачі Grohe можна у спеціалізованих інтернет-магазинах. Тут ви знайдете продукцію від відомого бренду GROHE, який поставляє надійне обладнання для ванної. Всі змішувачі створені з міцних матеріалів, а також відповідають сучасним стандартам якості.

Наявність термостата дозволяє змішати гарячу і холодну рідину в заданих пропорціях, що забезпечує отримання необхідної температури в душі. Будь-які зміни, які можуть статися в процесі купання будуть негайно відзначені термостатом, що дозволить йому моментально відреагувати і скорегувати початкові пропорції. Коли холодна вода з яких-небудь причин перестає надходити до змішувача, він негайно припиняє подачу води

У чому його переваги?

Наявність термостата в конструкції дозволяє убезпечити користувача під час гігієнічних процедур. Також він дозволяє збільшити ступінь комфорту. Термостатичний змішувач GROHE дозволяє економити кошти, адже він використовує холодну і гарячу воду одночасно, скорочуючи витрати на гаряче водопостачання. Користувачеві необхідно лише визначитися з оптимальною температурою, яка буде підтримуватися протягом всього прийому душу. Це дає можливість виключити ризик отримання опіків при різкій зміні температури у водопроводі. Завдяки спеціальній технології CoolTouch навіть при тривалому використанні зовнішня поверхня змішувача не стає гарячою, що виключає ризик опіку. Високу якість системи з термостатом підтверджують незалежні тестування, які пройшли змішувачі Grohe.