Одним з важливих питань щодо пластикових вікон є термін їх служби. Дійсно, кожен покупець хоче, щоб придбана ним річ ​​прослужила йому довгий час. Для детальної відповіді на питання про термін служби вікон з пластика варто розглянути всі його аспекти.

Як відомо, перші пластикові конструкції були винайдені в Німеччині в середині минулого століття. Таким чином, ми наочно можемо побачити термін служби пластикових вікон на німецькому прикладі, багато виробів справно служать своїм власникам і по сьогоднішній день.

Термін служби вироби з пластику також залежить від його виробника, безвідповідальні продавці з сумнівною репутацією повинні змусити покупця насторожитися. Довіряйте фірмам-виробникам, якість роботи яких є перевіреним і надійним, підтверджено багатьма роками бездоганної роботи на ринку. В середньому термін служби пластикового вікна становить 40 років.

Для того, щоб виріб служило якомога довше, за ним необхідно ретельно доглядати, утримувати в чистоті, змащувати механізми, користуватися спеціальними засобами для догляду за пластиком. Якщо Ви помітите будь-яку несправність в роботі конструкції – негайно викликайте майстра, щоб усунути поломку. Таким чином, ми бачимо, що термін служби пластикових вікон безпосередньо залежить від їх правильної експлуатації.

Переваг пластика перед деревом чимало. По-перше, температура займання полівінілхлориду (ПВХ) в два рази вище ніж у дерева, цей матеріал не горить, він плавиться, причому таким чином, що в цьому процесі гасить себе сам. По-друге, дерево дуже чутливо до вологи, під час дощу воно вбирає в себе воду, що провокує процес його гниття. Пластик же не схильний до гниття, відповідно, йому не страшні будь-які примхи погоди.

Варто звернути увагу, що такі деталі як, наприклад, гумові ущільнювачі, наділені меншим терміном служби – 10-15 років. Але засмучуватися не варто, їх заміна фахівцем займе дуже мало часу. Щоб дані деталі зношувалися нешвидко, вони повинні оброблятися спеціальними засобами, які містять силікон.

Правильна експлуатація та догляд збільшать термін служби пластикового вікна, і воно десятиліттями буде справно виконувати свої функції.