Сучасна 3D візуалізація екстер’єру – це процес цифрового моделювання, що дозволяє створювати оригінальні та унікальні проекти будівель, споруд, благоустрою та ландшафтного дизайну. На сьогодні це один із найефективніших візуальних інструментів, який використовують дизайнери-професіонали, тому що ця послуга дозволяє оперативним шляхом вирішувати багато різноманітних і складних завдань.

Що таке 3D візуалізація екстер’єру й навіщо вона потрібна

За допомогою сучасного методу проектування можна створити 3D макет будь-якої будівлі. Це прекрасна можливість побачити майбутній будинок чи дачу, котеджне селище, багатоповерхівку чи цілий квартал з усіма деталями й нюансами. А також створити озеленення, доріжки, лавки, історико-культурні елементи, майданчики для відпочинку, паркувальну зону та ін.

Візуалізація екстер’єру в 3D дозволяє створювати проекти об’ємних зображень будь-яких об’єктів, допомагає оцінити в найдрібніших деталях, як позитивні, так і негативні якості майбутньої будівлі й території, яка прилягає.

Дизайнерам і архітекторам тривимірна візуалізація спрощує завдання, а замовникам дає можливість подивитися на майбутню будівлю, «пройтися» біля неї й висловити максимум побажань. При цьому об’ємне зображення можна роздивитися з різних кутів і відстаней, наближаючи чи видаляючи його.

Цей спосіб дає можливість не тільки створити зображення будівель, але й з’єднати їх в єдиний комплекс, щоб вони гармоніювали між собою й не псували загальний дизайн. Крім цього, за допомогою тривимірної візуалізації можна відтворити реальний ландшафт лісової зони чи центру міста й «вписати» майбутню конструкцію в оточення об’єктів, які вже існують, і оцінити загальну картину.

Можливості 3D візуалізації екстер’єру

Сучасні технології роблять комунікації між людьми набагато простішими. Але коли мрії про власний будинок переходять до етапу проектування, виникає безліч питань, тому що архітекторам і тим, хто виконує будівельні роботи, важко зрозуміти, чого хоче замовник. Ось і виходить зовсім не те, що хотілося, а вносити зміни дуже дорого або навіть неможливо.

З візуалізацією екстер’єру в 3D ці проблеми вирішуються без проблем. Адже є можливість уточнити всі деталі й унести необхідні зміни ще до того, як архітектор почне виготовляти креслення. Немає потреби вивчати складні лінії й схеми. Повністю зникає фактор непорозуміння. Тепер можна пересувати свій будинок на віртуальній ділянці за допомогою мишки від комп’ютера.

Технологія 3D візуалізації екстер’єру дає можливість декілька разів вносити корективи до проекту й отримати найбільш бажаний результат.

Ще одним плюсом візуалізації екстер’єру є те, що зображення будуть відповідати точним розмірам, параметрам, кольорам, фактурі будівель і того, що їх оточує.

Отже, тривимірна візуалізація – це відмінний інструмент для комунікації з людьми, які не орієнтуються в кресленнях та ескізах.

Головні переваги 3D візуалізації екстер’єру

 • Можливість зімітувати майбутній зовнішній вигляд конкретного будинку чи цілого мікрорайону.

 • Гармонійно вписати нову споруду в існуючий простір.

 • Оперативно внести зміни відповідно до вимог замовника: редагування кольору та фактури фасаду.

 • Експериментувати з ландшафтним дизайном.

 • Можливість підібрати оптимальні будівельні матеріали, забарвлення й декоративні елементи на етапі проектування.

 • Детальний аналіз будівлі, можливість оглянути й проаналізувати її з усіх ракурсів, під різноманітними кутами. Панорама в 360 градусів.

 • Грамотний підбір будівельних матеріалів для гармонії в загальному контексті.

 • Попередній розрахунок необхідних параметрів для здійснення ремонтних робіт екстер’єру існуючих будівель.

 • Можливість вносити корективи на будь-якому етапі створення дизайнерського проекту.

 • Простий спосіб знайти архітектурні помилки ще до початку будівництва.

 • Розглянути екстер’єр при будь-якому освітленні – нічному чи денному.

3D візуалізація екстер’єру пропонує необмежені можливості для втілення будь-якого архітектурного проекту. Це стирання кордонів між мріями й реальністю, ключ до розуміння процесу будівництва й економія коштів у кінцевому результаті. Це завжди висока якість виконання дизайнерських робіт.